Золотий вельон ™ - 100% український виробник золотих ювелірних виробів з діамантами

Про нас
Інтернет-магазин обручок та ювелірних виробів «Золотий Вельон ™» працює для того, щоб кожен мав можливість висловити свої почуття до коханої людини через ювелірні прикраси і зберегти щасливі моменти життя за допомогою унікальних коштовностей.


Наша торгова марка спеціалізується на розробці дизайну, створення золотих обручок та помолвочних кілець з діамантами та іншими благородними камінням-вставками. Основним напрямком Нашого Інтернет-магазину «Золотий Вельон ™» - золоті обручки і кільця для заручин з діамантами різної проби. Також в магазині Ви знайдете ювелірні коштовності інших наших торгових марок. Обручки від "Золотий вельон" являють собою не просто ювелірні вироби, це символ вічного союзу двох люблячих сердець.


Ми пропонуємо ювелірні вироби за найнижчими цінами, нижче ніж звичайних ювелірних магазинами в торгових центрах, так як Ви купуєте на пряму у виробника в Шоу румі при виробництві. Наш девіз: - виробляємо ті прикраси, які Вам необхідні, тобто потік одиничних виробів. Продаж обручок та інших ювелірних виробів он-лайн економить Ваші гроші, так як ювелірні прикраси не виготовляються на склад.


У команді Золотий Вельон ™ нас працюють професіонали на професійному обладнанні, що дозволяє нам не тільки мінімізувати штат працівників, але виробляти вироби європейського рівня. Ми прагнемо постійно дивувати і радувати наших покупців новими технологіями в обробці і формуванню поверхонь ювелірних прикрас. У нашій лінійці присутні як класичні, а також дизайнерські "ультра модні" ювелірні прикраси. Тому в інтернет магазині ви можете знайти прикраси на будь-який смак і колір, а якщо раптом ви не знайдете того хочете що б ваше ювелірну прикрасу втілило в собі порив вашої фантазії або було для вас якось значимо, наші дизайнери і ювеліри виготовлять прикраси які тільки ваша душа забажає.


Вироби кориті ми створюємо відповідають стандартам і вимогам законодавства України, а саме ДСТУ 3527-97, і на шинку стоять проби Державної пробірної палати України. Всі характеристики описані на барці згідно з усіма правилами. Всі камені які стоять у виробах торгової марки Золотий вельон TM є натуральними і ввезені в Україну відповідно до вимог Закону України.