Обручальные кольца



Жіноча обручка 351-2c152
Жіноча обручка 351-2c158
Жіноча обручка 351-2c160
Жіноча обручка 351-2c162
Жіноча обручка 351-2c164
Жіноча обручка 351-2c168
Жіноча обручка 351-2c172
Жіноча обручка 351-2c174
Жіноча обручка 351-2c176
Жіноча обручка 351-2c180
Жіноча обручка 351-2c192
Жіноча обручка 351-2c193
Жіноча обручка 351-2c194
Жіноча обручка 351-2c287
Жіноча обручка 351-2c289
Жіноча обручка 351-2c290
Жіноча обручка 351-2c292
Жіноча обручка 351-2c294
Жіноча обручка 351-2c307
Жіноча обручка 351-2c317
Жіноча обручка 351-2c330
Жіноча обручка 351-2c331
Жіноча обручка 351-2c332
Жіноча обручка 351-2c335
Показано з 1 по 24 із 651 (всього 28 сторінок)

Обручки

Обручка - одвічний символ любові і подружнього життя. Традиція обмінюватися весільними кільцями, народилася в сиву давнину. Який саме народ, став вперше використовувати прикраса як головний атрибут для з'єднання пари - невідомо. Деякі давньогрецькі джерела стверджують, що саме древні єгиптяни, ввели традицію кілець, а також моду носіння на безіменному пальці. Що відносно того на якому пальці лівої чи правої руки носити, то єгипетські анатоми були впевнені, що тільки від лівого безіменного пальця тягнеться якийсь нерв, що досягає людського серця.
За часів Русі, також існував звичай, за яким наречені одягали один одному слов'янські обручки, тільки на вказівний палець. У скандинавських народів, досить було просто піднести коханої в якості подарунка якесь ювелірна коштовну прикрасу в знак любові і поваги. А серед мусульманських народів, парні обручки вважаються неприпустимим згідно з постановами Корану. Тільки жінки носять даний атрибут, а чоловічі кільця вважають ознакою поганого тону.
Як видно з історії, ставлення до широких обручок чоловічим і жіночим у багатьох народів різнилися, але ідея використання цього аксесуара для скріплення уз шлюбу, все одно зберігала загальні тенденції. Замкнута, кругла форма, яка не має початку і кінця, завжди асоціювалася у людей всіх епох з якимось сакральним змістом - вічним рухом живої енергії, непорушної стабільністю, нерозлучні.
Символ любові на наших пальцях
Ювелірні прикраси, якими обмінюються наречений з нареченою, несуть в собі основну мету - підкреслити новий статус у відносинах закоханої пари. Підкреслюючи дихотомію жіночої та чоловічої природи, часто замовляють ексклюзивні обручки. Жіночі золоті обручки колечка витончені, щедро прикрашені орнаментом і дорогоцінним камінням. Широке обручку чоловіче - більш лаконічне і стримане.
Хоча деякі пари, купують класичні обручки, як головний весільний аксесуар з єдиним дизайном.
Як вибрати обручки?
При виборі весільних кілець, необхідно прийти до обопільного рішення щодо того, з якого матеріалу буде зроблено ваші вироби. Нинішній асортимент ювелірних виробів, здатний задовольнити потреби найвимогливіших клієнтів.
Багато представників сучасного покоління, часто намагаються перечити тенденціям минулого, віддаючи переваги простим прикрасам. Чистий сяючий блиск в поєднанні з майстерністю ювеліра, робить подібні вироби гідною альтернативою дорогим аксесуарів.
Але відтіснити благородне золото на другий план не під силу, ні одним металом. Тисячолітній досвід ювелірного мистецтва, подарував світові безліч варіантів лігатури:
Червоне - додавання в сплав міді і цинку, надає фактурі розкішний відтінок, повний життєвої енергії;
Обручки з білого золота - матеріалу з впровадженням компонентів срібла або паладію. Його спокійне сяйво під стати натурам загадковим і вдумливим;
Рожеве - комбінація декількох металів породжує приємний, ніжний відтінок;
Зелене - рецепт, відомий ще древнім лідійцям. Дотримання певній пропорції, створює чудову композицію жовто-зелених відтінків;
Жовте золото - нев'януча класика, з давніх-давен гідна королів;
Вироби з платини не тільки вродливі, а й дуже практичні - вони більш стійкі до механічних пошкоджень, безпечні для чутливої ​​шкіри.
Певним попитом, також користуються ювелірні вироби з матеріалів, що імітують благородний метал - абіссінських, французьке або північне золото, візуально не відрізняються від дорогоцінного металу, при цьому зберігаючи довгі десятиліття привабливий і блискучий вигляд.
вінчають камені
Ігристі дорогоцінні мінерали, з давніх-давен відмінно поєднуються з дорогими металами. Наявність хоча б одного камінця, особливо важливо на кільці нареченої:
Обручка з діамантом - камінь, який не потребує презентації, його танцюючі яскравими спалахами променисті межі, полонять серце будь-якої красуні;
Лейкосапфір - також відомий як алмаз Сходу. Вельми рідкісний білий сапфір, чистий як крижана сльоза, він блищить завжди спокійним, холодним свіченням;
Рубін - древній символ вогню і самовідданої пристрасті;
Сапфір - уособлення елегантності і тонкого витонченості, а також улюблений камінь синьооку спокусниць;
Якщо ж вам чужі справжні камені, тоді можливо варто задуматися про обручку з фианитом (цірконітом). Штучний мінерал, примітний грою строкатих відблисків на своїх гранях - рукотворний брат незламного алмаза. Плеяда з декількох фианитов стане чудовим вінцем для кілець молодят.
Женихи, бажаючі купити обручку з вставками, часто вважають за краще чорний онікс, аметисти та іншим мінералів темного відтінку. У таких випадках, ювелір інкрустує невеликі камінчики, які не будуть яскраво виділятися на пальці, але додадуть прикрасі особливого лиску і солідного статусу. Автор: Золоте Вельон ™

Золотой Вельон ТМ