Обручки з діамантамиЖіноча обручка з діамантом 551-2F014 ♀
Жіноча обручка з діамантом 451-2V025 ♀
Жіноча обручка з діамантом 551-2Z001 ♀
Жіноча обручка з діамантом 551-2z002 ♀
Жіноча обручка з діамантом 451-2V025M ♀
Жіноча обручка з діамантом 551-10065 ♀
Жіноча обручка з діамантом 551-2F001 ♀
Жіноча обручка з діамантом 551-2F015 ♀
Жіноча обручка з діамантом 551-2F015M ♀
Жіноча обручка з діамантом 551-2z004 ♀
Жіноча обручка з діамантом 951-2V012 ♀
Жіноча обручка з діамантом 551-2F007 ♀
Жіноча обручка з діамантом 551-2F008 ♀
Жіноча обручка з діамантом 551-2F003 ♀
Жіноча обручка з діамантом 951-2V021 ♀
Показано з 1 по 15 із 49 (всього 4 сторінок)

Обручки з діамантами

Діамант - король серед самоцвітів. Залежно від особливостей його геологічної історії, алмаз може набувати найхимерніші відтінки і матеріальні властивості, які роблять камінь воістину унікальним і надзвичайно цінним. Його розкішний, променистий блиск манить і чарує. Кільце, увінчане діамантом, з давніх-давен вважалася найпрестижнішою і значущим прикрасою для жінок і чоловіків.
У сучасну епоху, кільця з діамантами користуються особливим попитом. Такий аксесуар наділяє своїх власників легким шармом, а руху руки набувають характерну грацію. Багато ювелірні будинки, роблять все більший акцент на обручки з діамантами - виріб хоч і дороге, але варте.
Майстерня ТМ Золотий вельон уважно стежить за трендами ювелірного мистецтва і пропонує своїм клієнтам тільки найкращі аксесуари з діамантами за доступною ціною. Ви можете бути впевнені в автентичності каменю. Якісна огранювання, гарантує повноцінне розкриття зовнішніх якостей алмазу. Міріади відблисків гратимуть на пальчику вашої коханої людини, нагадуючи про самому пам'ятному моменті в житті - день вашого весілля.
Еталон вічності
В силу своїх надзвичайно міцних властивостей, алмаз довгий час залишався неподатливим каменем для ювелірів давнини. Існує думка, що вперше цей камінь стали використовувати як декор при дворі перських царів з династії Ахеменідів. Огранювання піддавалися лише найбільші зразки вагою близько 50 карат - з великим алмазом працювати було легше. При цьому якість відточених граней залишало бажати кращого, тому камені часто зберігали, як дивину, рідко використовуючи для прикраси ювелірних виробів.
Справжній прорив у роботі з алмазами стався в XV-XVI століттях. Даний період ознаменувався виникненням нових технік огранки, які актуальні по сьогоднішній день.
Ще за часів пізнього Середньовіччя, діамантами стали прикрашати обручки для королів, князів і впливовою європейською знаті. Чистий як сльоза блищить камінь, зміг завоювати навіть самі байдужі серця.
Сучасна мода на кільця з дорогоцінними каменями спонукає ювелірів на нові винаходи і нинішній асортимент кілець з діамантами дуже широкий і справді вражає різноманітністю форм, стилів і дизайну.
Подарунок на століття
При покупці золотого кільця, прикрашеного дорогоцінним каменем - важливо з особливою увагою підійти до вибору даного розкішний подарунок.
Маючи на увазі придбання обручки з діамантами, ми розуміємо, що така прикраса буде носитися щодня, а значить має бути максимально зручним.
В першу чергу, варто звернути увагу на вироби з глибоко посадженими камінням, щоб уникнути втрати алмаза при випадкових механічних ударах. Це може бути ряд невеликих камінчиків або один маленький діамант по центру кільця. Дані моделі розраховані на жіночу аудиторію - вони підкреслюють грацію рухів, надають руці своїй власниці характерну витонченість.
Чоловіки, які бажають увінчати свій безіменний палець незламним каменем, як правило, зупиняють вибір на перснях-каратніках. Один великий алмаз в золотій оправі часто виглядає безглуздо, якщо саме кільце невеликих розмірів. Тому краще віддати перевагу кільцям у вигляді печатки з візерункової розсипом мініатюрних камінчиків, які будуть сяяти на вашому перст, як холодні зірки нічних небес.
Вид металу, особливо слід враховувати жінкам, адже саме прекрасна стать любить носити відразу кілька прикрас одночасно. Якщо в колекції вашої обраниці переважають ювелірні вироби з білого золота, срібла або платини, тоді варто підібрати для неї обручку з діамантом у відповідній фактурі. Обручка з жовтого, червоного або рожевого золота на тлі світлих виробів, буде виглядати без смаку і дисгармонійно.
переваги форми
За останні 500 років безперервного вдосконалення обробки діамантів, сформувалося кілька базових технік, які застосовуються по сьогоднішній день. Звертаючи увагу на форму діаманта, ви зможете краще визначитися з вибором, без шкоди особистим уподобанням.
При покупці обручок, рекомендуємо вибирати круглий діамант - найбільш популярний тип огранки. Він включає в себе 57-58 граней, які максимально розкривають візуальні якості каменю, надаючи йому дуже привабливо «ігристим». Однаково підходить для глибокої посадки або відкритої інкрустації з закріпками.
У круглого ограновування, також є свої споріднені форми:
кушон;
фландерс;
Люцер;
Ювілей.
Згадані типи граней найбільш компактні і практичні, при цьому повноцінно відкривають фізичні властивості діаманта і дозволяють нівелювати втрати при обробці, що сприяє більш доступною ціною подібних виробів.
Де в Києві купити обручку з діамантом
Ми надаємо нашим покупцям тільки кращі варіанти весільних кілець за ціною від виробника які також можна подивитися в нашому каталозі на сайті і ознайомиться з фото і цінами кілець і характеристиками. Автор: Золоте Вельон ™

Золотой Вельон ТМ