Обручки зі вставкамиЖіноча обручка з діамантом 451-2V024 ♀
Показано з 1 по 1 із 1 (всього 1 сторінок)

Обручки зі вставками

Майстерне колечко, прикрашене дорогоцінним каменем - найкращий подарунок для дорогого серцю людини. Особливим попитом користуються обручки з інкрустацією. Це універсальне прикраса, яке добре підходить для святкового або повсякденного вбрання, не дуже помітне і зручне в повсякденному носінні.
Щедра природа, нагородила нашу планету величезним безліччю чарівних мінералів, що добуваються з надр Землі. Дизайнери і майстри ТМ Золотий вельон добре знають, як повноцінно розкрити якості будь-якого дорогоцінного каменю, створити чарівну композицію і підкреслити красу кожної грані. Купуючи у нас обручки зі вставками, ви гарантовано отримуєте виріб найвищої якості, яке стане гідним еквівалентом вашого спільного любові.
первозданна краса
Ставлення до самоцвітів в усі часи було однаково почесним. Носіння дорогих прикрас, вважалося прерогативою обраних - правителів, представників династії, впливових священнослужителів. Цінність каменя визначалася його фізичними властивостями:
розміром;
відтінком;
Грою світла;
Інтригуюча історія виникнення та перелік колишніх власників, істотно підвищувала вартість виробу.
До недавнього часу, кільця з інкрустацією могли носити тільки дуже впливові особи. Сьогодні, цим привілеєм можуть безперешкодно користуватися найширші верстви населення. Сучасні технології дозволяють вирощувати діаманти і самоцвіти в штучних умовах, роблячи ювелірні вироби як ніколи доступними.
Найбільш цінними, традиційно вважають такі камені:
діаманти;
смарагди;
рубіни;
сапфіри;
Решта типів ювелірних мінералів називають «напівдорогоцінним», до них відносяться найбільш поширені в природі каміння, а також зразки, вирощені штучно:
турмалін;
Аметист;
Онікс;
бірюза;
Агат;
Фіаніт (цирконій);
Дуже модний тренд сучасності - золоті кільця з камінням (фіанітів аналог алмаза), які коштують дешевше кілець з дорогоцінними каменями, але виглядають не менш ефектно. Показник заломлення у фианитов, майже такий же, як і у діамантів. Граючи калейдоскопом сяючих відтінків, цирконій привертає погляд і зачаровує.
особливості дизайну
Кращий варіант для практичних і активних людей - кільце з глибоко посадженої інкрустацією. Метод передбачає посадку каменю всередину кільця, в спеціально заготовлену осередок, без застосування закрепок. Імовірність втрати інкрустації зводитися практично до нуля. Форма кільця у таких виробів широка, і прикрашається витіюватими лініями і візерунками, що створюють акцент на красі самоцвітів.
Якщо ви віддаєте перевагу вишуканим аксесуарам з чітко вираженою інкрустацією, тоді вам слід купити обручки зі вставками у вигляді закрепок:
Крапановая закріпка - підкреслює форму і блиск каменю, зафіксованого декількома фігурними «лапками»;
Рейкова - ряд однакових за розміром самоцвітів, часто використовується для моделей типу «лінія вічності» (Eternity);
Паве - розсип дрібних камінчиків на невеликій площі, виглядає дуже ефектно і розкішно;
Ободковая - один камінь в обіймах благородного металу;
Виконуючи замовлення на ексклюзивні обручки, наші майстри зможуть у міру можливостей комбінувати елементи дизайну, щоб врахувати всі ваші індивідуальні побажання. Автор: Золоте Вельон ™

Золотой Вельон ТМ